بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا (Content Marketing) چیست؟ با استفاده از محتوای سایت چگونه می توان افزایش فروش محصولات یا خدمات کسب و کار خود را تجربه کرد؟ چگونه درآمد زایی کسب و کار خود را با استفاده از بازاریابی محتوا افزایش دهیم؟ فعالیت های مربوط به بازاریابی محتوا چیست؟

امروز برای توسعه و معرفی خدمات و محصولات کسب و کار ها روش های جدیدی در فضای مجازی و  اینترنت رواج پیدا کرده است. علت رواج بازاریابی در فضای مجازی و فروش محصولات و خدمات از طریق سایت، دسترسی سریع، آسان و بی هزینه مشتریان است. در واقع بازدیدکنندگان سایت و شبکه های اجتماعی کسب و کار  به مشتریان خدمات و محصولات شما در فضای مجازی و سایت تبدیل می شوند. بدین ترتیب با ارزش قائل شدن برای شبکه های اجتماعی و محتوای سایت کسب و کار خود می توانید هر سر زدن بازدیدکنندگان و در واقع جستجوی بازدیدکنندگان برای محصولات یا خدماتتان را به فروش تبدیل کنید.

تیم پارالل با تولید محتوای بهینه شده برای کلمات کلیدی مورد نظر شما که در واقع از خدمات و محصولات ارائه شده در کسب و کارتان نشات گرفته شده اند، علاوه بر افزایش آمار بازدید کنندگان از وب سایت شما، با بهینه سازی و ویرایش فنی و بر اساس بازاریابی محتوای سایت شما، سعی بر این خواهد داشت تا هر بازدید کننده از سایت کسب و کارتان را به یک خریدار بالقوه خدمات یا محصولات شما تبدیل کند.

پارالل چه کمکی به شما می کند؟! 

امروزه دیگر ثابت شده است که روش های نوین بازاریابی همانند بازاریابی محتوا (content marketing) که بر مبنای تولید محتوای بهینه شده برای جذب مخاطب های با قابلیت تبدیل به خریدار بالا بسیار جوابگو تر و موثر تر از روش های سنتی مراجعه حضوری یا تماس تلفنی جهت افزایش فروش محصولات و خدمات کسب و کار می باشد.

بازاریابی محتوا (content marketing)

متخصصین تولید محتوای خانه برندینگ دیجیتال پارالل با تولید محتواهای بهینه سازی شده با کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار و ویرایش نوع نگارش توصیف محصولات و خدمات، تاثیر به سزایی در افزایش فروش محصولات و خدمات مشتریان داشته است.

این شیوه از بازاریابی که مبتنی بر تولید محتوای جذاب بهینه شده با کلمات کلیدی هدف جهت افزایش فروش و خدمات است را بازاریابی محتوا می نامندکه بسیار موثر تر از شیوه های سنتی بازاریابی و فروش می باشد.

علاوه بر مطالب نوشتاری، محتوای ویدئویی و پوستری متفاوت و جذاب نیز برای جذب مخاطب و بازدیدکننده جهت تبدیل بازدید به فروش خدمات یا محصول بسیار با اهمیت می باشد. تیم پارالل با به کارگیری متخصصین گرافیست و هنرمند خود در تهیه ویدئو ها و پوستر های نمایش دهنده خدمات یا محصولات کسب و کارها، در معرفی و توسعه کسب و کارها تاثیر چشم گیری خواهد داشت.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه تولید محتوا و بازاریابی محتوا توسط متخصصین تیم پارالل با ما تماس بگیرید.

فهرست