تولید محتوا

تولید محتوا (Content Generation) چیست؟ برای چه باید برای سایت خود تولید محتوا کرد؟ فایده تولید محتوا برای خدمات و محصولات کسب و کار چیست؟ با تولید محتوا چگونه می توان باعث افزایش فروش محصولات و خدمات در هر کسب و کاری شد؟

هدف از تولید محتوا چیست؟

مهم ترین هدفی که در تولید محتوای هر وب سایتی دنبال می شود، بهینه سازی مطالب و محتویات صفحات وب سایت با کلمات کلیدی مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده در آن صفحه جهت سهولت و بهبود سرعت شناسایی پیج مورد نظر توسط موتور گوگل است.

با بهینه سازی و پر کردن مطالب و محتویات صفحات مختلف وب سایت کسب و کار خود می توانید امتیاز بیشتری از گوگل دریافت کنید. در نتیجه آن در نتایج جستجوی کلمات کلیدی مذکور در گوگل در صفحات اول و در رتبه های بالاتری نمایش داده خواهید شد.

با اینکار تعداد بازدیدکنندگان سایت شما افزایش داشته و در نهایت امکان فروش محصولات و خدمات ارائه شده در وب سایت کسب و کار شما افزایش می یابد.

تولید محتوا

دقت داشته باشید که گوگل تنها دنبال کلمات کلیدی در محتویات صفحات نیست. علاوه بر کلمات کلیدی، به دنبال محتویات سالم و معناداری از مطالب مربوط به کالا یا خدمات شما است.

نکات مهم در تولید محتوا

یعنی تنها پر کردن کلمات و عبارات کلیدی در متون و محتویات صفحات وب سایت امتیازی برای شما نداشته و این کار می تواند باعث دریافت امتیاز منفی از طرف گوگل نیز شود. چرا که بازدید کنندگان شما در صورتی که از صفحه شما بازدید کرده و به نتیجه مورد نظر نرسند. اگر این کار به صورت مکرر صورت گیرد، موتور گوگل متوجه عدم تناسب متن با هدف جستجوی کاربران شده و دیگر شما را در نتایج اول خود نمایش نخواهد داد.

بنابراین علاوه بر بهینه سازی محتویات صفحات، می بایست از نظر نگارشی و مطالب قرار داده شده نیز مورد پسند کاربر و بازدید کننده واقعی نیز قرار گرفت.

این یعنی شما علاوه بر داشتن مهارت یافتن کلمات کلیدی پر جستجو توسط کاربران، باید مهارت کافی در نگارش و تولید محتویات کاربران واقعی پسند را هم داشته باشید.

دقت کنید موتور گوگل از نوعی هوش مصنوعی بسیار پیشرفته برخوردار است که محتویات و مطالب درج شده در صفحات وب سایت شما را بررسی کرده و در صورت عدم تطابق و تناسب متن با کلمات کلیدی گنجانده شده در متن، امتیاز منفی برای شما لحاظ می کند.

پارالل چه کمکی به شما می کند؟!

تیم تولید محتوای پارالل با اتکا به دانش فنی در بررسی و جستجوی کلمات کلیدی پر کاربرد توسط کاربران گوگل که مربوط به کسب و کار مشتریان باشد، پس از ارائه گزارش از میزان کاربرد کلمات کلیدی مختلف برای استارت اپ ها و کسب و کارها جهت تولید محتوا، نسبت به تولید و نگارش محتوای بهینه شده با کلمات کلیدی منتخب اقدام می نماید.

در گزارش ارائه شده توسط تیم خانه برندینگ دیجیتال پارالل، تعداد کلمات کل محتوا و تعداد کلمات کلیدی استفاده شده در متن نگارش شده نیز در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. علاوه بر این، منبع متون ترجمه شده توسط تیم مترجم پارالل برای تولید محتوای ترجمه ای نیز در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

جهت سفارش تولید محتوا برای سایت کسب و کار خود با ما تماس بگیرید.

فهرست