سئو

سئو (SEO) چیست؟ سئو یعنی چه؟ فایده سئو چیست؟ فعالیت های مربوط به سئو چیست؟ نقش سئو در فروش یا بازاریابی محصولات یا خدمات ارائه شده در وب سایت ها چقدر است؟ آیا هزینه کردن برای بهینه سازی سئو و کلمات کلیدی سایت منطقی است؟ برای چه باید به سئوی سایت اهمیت دهیم؟ سئوی سایت های ورد پرسی یا سایت های اختصاصی چقدر در توسعه کسب و کار ها موثر است؟ بازاریابی محتوا چه ارتباطی با سئو دارد؟

سئو (SEO: Search Engine Optimization) در واقع مجموعه فعالیت هایی است که سئو کاران یا در واقع متخصصین سئو برای افزایش ورودی سایت (افزایش بازدیدکنندگان سایت) از موتور جستجوی گوگل که قوی ترین و پر طرفدار ترین موتور جستجوی دنیا می باشد، انجام می دهند.

اهمیت سئو

دقت داشته باشید که اگر به عادت روزمره خود هنگام سرچ و جستجو در گوگل نگاهی بیندازید متوجه می شوید که شما هم برای کسب اطلاعات از یک موضوعی که در گوگل سرچ می کنید، به اولین سایت های ارائه شده در صفحه نتایج گوگل مراجعه می کنید. اغلب اوقات حتی سری به گزینه های پایین صفحه  اول گوگل و صفحات دیگر  آن نمی زنید.

این بدین معناست که بیشتر جستجو کنندگان با موتور گوگل، نتایج اولیه رو مطمئن تر و در دسترس تر برای رسیدن به نتیجه مطلوب قبول دارند که این یک واقعیت عملی نیز می باشد.

سئو سایت

در واقع موتور جستجوی گوگل نیز سایت ها و صفحاتی را به جستجو کنندگان ارائه  می دهد که بهترین بازخورد را از این سایت ها برای بازدیدکنندگان دیده باشد. گوگل با اندازه گیری پارامتر هایی چون درصد افراد برگشتی از هر سایت که مجددا به دنبال موضوع مورد جستجو هستند، میزان کیفیت مطالب و محتوای داخل سایت ارائه شده را بررسی کرده و امتیازی را به این سایت اختصاص می دهد.

به طوری که اگر تعداد این افراد کم باشد بدین معنا است که بازدید کنندگان از سایت مذکور به نتیجه مورد نظر رسیده و دیگر نیازی به جستجوی مجدد درمورد موضوع مربوطه نداشته اند. بنابراین سایت مذکور دارای محتوای مورد نظر بازدیدکنندگان بوده و مورد قبول افراد بیشتریست. در نتیجه در نتایج اولیه گوگل نمایش داده می شود.

البته که فقط این پارامتر در تعیین رتبه های اول جستجوی گوگل تاثیر گذار نیست و پارامتر ها و نکات مختلف زیادی در کسب جایگاه های اول گوگل برای کلمات کلیدی مختلف تاثیر گذار است.

پارالل چه کمکی می کند؟!

متخصصین سئوی خانه برندینگ دیجیتال پارالل، با اتکا بر دانش عملی و کاربردی خود در کسب جایگاه های اول برای پروژه های انجام شده، با ارائه مشاوره و نکات حائز اهمیت در تعیین کلمات کلیدی و فعالیت های لازم برای بهینه سازی سایت شما جهت شناساندن لینک های مختلف سایت به موتور گوگل جهت ایندکس کردن صفحات در خدمت صاحبان کسب و کار اینترنتی و صاحبان وب سایت می باشد.

سئو (seo: search engine optimization)

دقت داشته باشید خدمات سئوی تیم پارالل شامل:

  • بررسی و ارائه گزارش در مورد وضعیت و مقدار کاربرد کلمات کلیدی تعیین شده توسط مشتریان و صاحبان وب سایت
  • بهینه سازی کلمات کلیدی با ارئه پیشنهادات عملی در مورد کلمات کلیدی بهتر و پر کاربرد تر توسط کاربران گوگل
  • بهینه سازی مطالب، مقالات و صفحات مختلف وب سایت مشتریان متناسب با کلمات کلیدی تعیین شده جهت بهینه سازی سئوی سایت
  • تولید محتوای مرتبط با کلمات کلیدی تعیین شده
  • و انجام فعالیت های فنی  مورد نیاز جهت بهبود رتبه گوگل سایت و نمایش سایت در صفحات اول نتایج جستجوی گوگل

است.

این فعالیت ها همراه با گزارش ماهانه از وضعیت و فعالیت های صورت گرفته است.

فهرست