طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن چقدر می تواند در توسعه و معرفی کسب و کار موثر باشد؟ چه زمانی باید اپلیکیشن طراحی کرد؟ طراحی اپلیکیشن بر چه اساس و با چه هزینه ای ممکن است؟ فایده طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کار ها چیست؟

میزان اهمیت اپلیکیشن در کسب و کار 

دقت داشته باشید کسب و کارهایی سراغ طراحی اپلیکیشن اختصاصی برای خود می روند که خدماتی که ارائه می دهند، ویژگی های خاصی داشته باشد.

مثلا، اولا به صورت اینترنتی قابل سفارش باشد، دوما با مخاطبین زیادی طرف حساب باشند، سوما اگر خود اپلیکیشن برایشان مشتری آور باشد.

یعنی چی؟ یعنی شما یا ارائه دهنده یک سری خدمات اینترنتی یا با قابلیت سفارش اینترنتی هستید و می خواهید با مشتریان خود علاوه بر وب سایت از طریق اپلیکیشن در ارتباط باشید. یا خود اپلیکیشنی که طراحی می کنید مبتنی بر ارائه خدماتی ست که مستقیما برای شما تبدیل به درآمد خواهد شد.

به عنوان مثال، شما ایده ای برای راه اندازی یک بازی ساده دارید که از نظر شما این بازی اعتیاد آور بوده و مورد قبول بسیاری از صاحبان گوشی های همراه هوشمند خواهد شد. بنابراین می توانید با بهینه سازی و پیش بینی صفر تا صد ایده خود، نسبت به سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل اقدام کنید.

یا شما صاحب وب سایتی هستید که یک سری خدمات اینترنتی یا محصول قابل ارائه دارید، بنابراین برای ارتباط بهتر با مشتریان خود می توانید نسبت به سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی خود اقدام نمایید.

طراحی اپلیکیشن

دقت داشته باشید برای سفارش طراحی اپلیکیشن قبل از اقدام به سفارش، حتما با مشاوران پارالل جوانب مختلف طراحی اپلیکیشن را بررسی نمایید تا نسبت به نیازسنجی طراحی اپلیکیشن یعنی نیاز کسب و کار شما به یک اپلیکیشن برای افزایش فروش یا ارائه خدمات مطمئن شوید. سپس می توانید با خیالی آسوده نسبت به امکانات مورد نیاز خود در اپلیکیشن سفارشی خود وقت صرف کنید.

پارالل چه کمکی می کند؟ 

جهت اطلاع از روش های طراحی اپلیکیشن و ساز و کار سفارش طراحی اپلیکیشن برای کسب و کار خود با متخصصان پارالل تماس بگیرید.

دقت داشته باشید برای آماده سازی و طراحی هر اپلیکیشن موبایل، دو تیم تخصصی فنی و گرافیست جهت طراحی بک اند و فرانت اند اپلیکیشن شما درگیر خواهد شد

بنابراین بهتر است قبل از شروع طراحی، تمام جوانب مورد نیاز برای استفاده کاربر و کارفرما حتما پیش بینی شده باشد.

فهرست