طراحی سایت

چرا باید برای کسب و کارمان سایت داشته باشیم؟ فایده طراحی سایت برای کسب و کار های نوپا و استارت آپی چیست؟ هزینه طراحی سایت بر اساس چه پارامتر هایی تعیین می شود؟

اگر بخواهیم به طور مختصر و مفید فایده طراحی سایت برای هر کسب و کار را توضیح دهیم بدین صورت خواهد بود که شما با طراحی سایت برای کسب و کارتان، در واقع ویترین مغازه خود را مقابل دیدگان میلیون ها بازدیدکننده روزانه قرار می دهید.

البته که فقط داشتن سایت برای جذب این مقدار بازدید کننده صرفا برای مشاهده ویترین این مغازه کافی نمی باشد و اقداماتی چون سئو، بازاریابی محتوا یا دیجیتال مارکتینگ برای رونق دادن به تعداد بازدید کنندگان از سایتتان لازم است.

اما دقت داشته باشید شما می توانید با صرف هزینه بسیار پایین، در واقع محلی برای ارائه کامل خدمات و محصولاتتان در اختیار داشته باشید تا علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر نسبت به خدمات و محصولات شما بتوانند با در دسترس ترین وسیله های ارتباطی یعنی موبایل و کامپیوتر که روزانه میلیون ها کاربر دائمی دارد با بازدید از وب سایت شما برای تمامی سوالات خود بدون نیاز به تماس و گرفتن وقت شما پاسخ دریافت کنند.

این توصیف از سایت ساده ترین امتیاز یا مزیت داشتن یک وب سایت به روز و فعال می باشد.

سایت شما ، عامل توسعه کسب و کار شما

طراحی سایت برای کسب و کارها از مهم ترین نکات و عوامل پیشرفت و توسعه هر کسب و کار می باشد و در واقع جز پارامترهایی است که امروزه به شخصیت برند و کسب و کار شما مربوط می شود. هیچ برند و کسب و کار معتبری را پیدا نخواهید کرد که برای خود وب سایت و اپلیکیشن برای معرفی خدمات و محصولاتشان راه اندازی نکرده باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی طراحی سایت ارزان برای استارت آپ ها بسیار ساده و سریع شده است به طوری که علاقمندان به راه اندازی استارت آپ یا کسب و کار در کمترین زمان می توانند صاحب سایتی شوند که امکانات فوق العاده ای (البته از پیش طراحی شده و قابلیت بهینه سازی و شخصی سازی برای صاحبان کسب و کار را دارد ) را دارد.

طراحی سایت های وردپرسی

با استفاده از ماژول ها و قالب های آماده وردپرس، طراحی سایت ارزان قیمت و به صرفه، با امکانات قابل قبول که البته مقدار قابل توجهی از این امکانات به صورت تست شده برای طراحان سایت حاضر شده است، را ممکن ساخته است.

علاقمندان به راه اندازی کسب و کار یا حتی افرادی که پیش از این دارای فروشگاه یا مغازه یا شرکتی بوده اند، به سادگی و با صرف کمترین هزینه می توانند از سایت های ورد پرسی که برای زمینه های فروشگاهی، خبری، شرکتی و … طراحی شده اند، بهره ببرند.

در این راستا، تیم طراحان سایت خانه برندینگ دیجیتال پارالل، طراحی سایت های ارزان با قالب های فروشگاهی، خبری، شرکتی، مجله ای و … را برای مشتریان و به ویژه صاحبان ایده استارت آپی که به خاطر عدم جذب سرمایه گذار در ابتدای مسیر راه اندازی استارت آپ می باشند و با منابع مالی محدودی می توانند کار خود را شروع کنند، ارائه می نماید.

دقت داشته باشید، هزینه طراحی سایت های ورد پرسی بسته به ماژول هایی که نیازمند نصب یا اضافه شدن به قالب های اصلی مورد انتخاب مشتریان می باشد، قیمت های متفاوتی دارند. اما یکی از مهم ترین اصول تیم طراح و کد نویس پارالل، رعایت انصاف در تعیین قیمت طراحی سایت های ورد پرسی شامل قیمت طراحی سایت فروشگاهی، قیمت طراحی سایت خبری و قیمت طراحی سایت شرکتی برای استارت آپ ها می باشد.

از این رو علاقمندان به راه اندازی استارت آپ برای شروع یک ایده رویایی، می توانند با تماس با پارالل از خدمات طراحی سایت ارزان قیمت با قالب های ورد پرس بهره مند شوند.

طراحی سایت های وردپرسی

طراحی سایت های اختصاصی

کسب و کارهایی که مبتنی بر ایده های خاص راه اندازی می شوند  بیش از اینکه ارائه دهنده محصولات آماده باشند و روی ارائه خدمات اینترنتی تمرکز دارند، نیازمند طراحی سایت با مشخصه های مورد نیاز خودشان می باشد که  پاسخگوی ایده و خدمات کسب و کار برپایی باشد.

دقت داشته باشید که معمولا طراحی این سایت ها در تیم طراح پارالل، بر پایه  php انجام می شود که تمام قابلیت های مورد نیاز استارت آپ یا مشتریان قابل پیاده سازی می باشد.

نحوه تعیین قیمت طراحی سایت های اختصاصی برای استارت آپ ها و کسب و کارهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی متناسب با امکانات و ظاهر درخواستی مشتریان تعیین می شود. علاوه بر امکانات فنی مورد نظر مشتری، ظاهر گرافیکی مورد پسند و متناسب با لوگو، رنگ و ساختار سازمانی  هر کسب و کار  نیز از اهمیت خاص و مهمی برخوردار است که باید مورد پسند مشتریان قرار گیرد.

تیم طراحان گرافیست پارالل نیز پا به پای طراحان کدنویس سایت، بهترین و خاص ترین سایت های اختصاصی را برای مشتریان و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی ارائه می نمایند.

علاقمندان به  راه اندازی و توسعه کسب و کار می توانند با مراجعه به صفحه نمونه کارهای پارالل از مشتریان پیشین پارالل اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایند.

طراحی سایت های اختصاصی

جهت دریافت مشاوره و برگزاری جلسه با متخصصان پارالل با ما تماس بگیرید.

فهرست