طراحی موشن گرافیک

موشن گرافیک چیست؟ طراحی موشن گرافیک چه تاثیری در توسعه و معرفی خدمات کسب و کارها دارد؟

طراحی موشن در واقع شیوه متفاوتی برای معرفی خدمات و محصولات کسب و کار ها است که مورد توجه بازدیدکنندگان در شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. با توجه به ارائه بیش از حد خدمات متنوع و مشابه، برای جذب مشتری باید ایده های بکر تری داشت.

طبق آخرین آمار و گزارش ها، میزان توجه کاربران هنگام بازدید از ویدئو های تبلیغاتی در مواجهه با ویدئو های موشنی یا کارتونی بازخورد بهتری نسبت به ویدئو های واقعی معرفی خدمات و محصولات دارد. بدین صورت که کاربران شبکه های اجتماعی با مشاهده این ویدئو ها رغبت بیشتری برای دیدن انیمیشن ها تا آخر، را از خود نشان داده اند.

البته که نوع طراحی و سناریوی انتخابی برای موشن های طراحی شده توسط طراحان بسیار موثر می باشد.

موشن گرافیک

طراحان خانه برندینگ دیجیتال پارالل با بهره گیری از دانش روز در طراحی و ساخت موشن گرافیک های کوتاه و طولانی برای معرفی خدمات و محصولات کسب و کارها در فضای مجازی، در خدمت مشتریان و کسب و کار های نوپاست.  به خصوص استارت آپ ها برای سفارش ساخت موشن گرافیک های یک دقیقه ای و لوگو موشن های ابتدا و انتهای ویدئو های معرفی کسب و کارها می توانند با پارالل همراه شوند.

موشن های ساخته شده توسط تیم پارالل با استفاده از نرم افزار افتر افکت می باشد.  چند سناریو برای صاحبان ایده و مشتریان طراحی موشن، طراحی و ارائه می شود. پس از تایید و انتخاب یکی از سناریو ها و فضای کلی، تیم فنی و گرافیست پارالل با هماهنگی و همکاری یکدیگر اقدام به تولید و ساخت موشن گرافیک مشتریان می نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه طراحی و ساخت موشن گرافیک توسط تیم پارالل با ما تماس بگیرید.

طراحی موشن گرافیک

فهرست